Donderdag, 14 december 2017 
Afgelastingen
14-12TrainingTraingsveld
14-12TrainingV 4 t/m 8
14-12TrainingVolkel Vr. 2
14-12TrainingVeld 1+2

.

Indelingen jeugdafdeling seizoen 2017-2018

Bij JO19-1,2,3, JO17-1,2 en JO15-1,2 kan de verdeling voor en tijdens de bekerwedstrijden worden aangepast ivm voorlopige selecties.
Na de beker wedstrijden wordt de definitieve selectie bekend gemaakt. Dit gaat in overleg tussen trainers/leiders en jeugd technische commissie.

Volkel JO19-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Verhoeven   Vince René van Schijndel
2 Robben   Roy Roy van Hinthum
3 Burgt vd Tom Stan Hurkmans
4 Jilesen   Bodie Rob Verhoeven
5 Reijnen   Jarni Koen Verstraten
6 Veldhuisen   Dani
7 Smits   Roel
8 Maazen vd Luuk
9 Daandels   Lars
10 Verhoeven   Teun
11 Hermkens   Rick  
12 Sleeuwen van Niels
13 Deursen van Dennis
14 Klein de Just

Naar boven

Volkel JO19-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Sangen
vd
Bram Pieter Peerenboom
2 Lourenssen
Freek Arnold Pluk
3 Peerenboom
Daan Etienne vd Broek
4 Meeuwesen
Jim Freddy Boersma
5 Jonkers
Mika
6 Cissen
Ruud
7 Heertum
van
Sven
8 Hendriks
Niels
9 Lankveld
van
Joep
10 Dortmans
Jelle  
11 Raaijmakers
Raymon
12 Schellekens
Teun
13 Boersma
Jeroen

Naar boven

Volkel JO19-3

Naam
Voornaam Technische staf
1 Nooijen
Mika René Peerenboom
2 Prinssen
Giel Mark School
3 Lavieren
van
Paskal tijdelijk rustend lid
4 Esser
Tamas
5 Peerenboom
Pepijn
6 Daandels
Juul
7 Raaijmakers
Luuk
8 Rijn
van
Bram
9 L'Ortye
Teun
10 Elzen
vd
Ted  
11 Hoefs
Gijs
12 Verhoogh
Giel
13 Heijden
vd
Bjorn
14 Huvenaars
Bram
15 Pennings
Nick

Naar boven

Volkel JO17-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Lankveld
van
Teus Willy Smits
2 Hooft
van
Jesse Mark Smulders
3 Bongers
Stan Bob vd Wijst
4 Dijkink
Loek Gijs Verstraten
5 Jilesen
Fenno Rick van Amsterdam
6 Doren
van
Tycho
7 Ilhan
Dustin
8 Schouten
Jesse
9 Kandelaar
vd
Bart
10 Goor
van
Rick
11 Hermkens
Jelle
12 Niessen
Wikke
13 Krol
Casper
14 Peerenboom
Jorrit
15 Heijden
vd
Lars

Naar boven

Volkel JO17-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Görgec
Jelal Marco Verwegen
2 Verwegen
Tijs Wout Schepers
3 Schepers
Randy Ivo Wouters
4 Peerenboom
Pleun Ruud vd Bogert
5 Cissen
Tom Pim Hoefnagel
6 Duinhoven
van
Harm
7 Locht
vd
Max
8 Kempkens
Maik
9 Doren
van
Jelle
10 Minten
Thomas
11 Daandels
Niek

Naar boven

Volkel JO15-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Hermans
Rik Jordy van Boxtel
2 Verwegen
Jort Wim vd Locht
3 Locht
vd
Loek Marcel Hermans
4 Schonenberg
Petter  
5 Versluis
Christian
6 Kempen
van
Bart
7 Schouten
Jacco
8 Niessen
Pelle
9 Kok
Tom
10 Locht
vd
Willem
11 Berg
vd
Wessel
12 Diessen
van
Gijs  
13 Stevens
Luuk

Naar boven

Volkel JO15-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Geurts
Bart Wilco van Nuland
2 Beem
van
Gijs Bas Raaijmakers
3 Trawally
Bassman Martijn van Dijk
4 Bosch
Ties  
5 Duinhoven
van
Niels
6 Lourenssen
Pim
7 Maasakkers
Sem
8 Minten
Loek
9 Nuland
van
Luuk
10 Donkers
Marijn
11 Summeren
van
Jur
12 Schepers
Jurgen
13 Raymakers
Tijs
14 Maes
Sepp

Naar boven

Volkel JO13-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Versluis
Niels Rob Schouten
2 Ilhan
Yasin Twan Rovers
3 Locht
vd
Tygo Piet Donkers
4 Wijst
vd
Lars
5 Wijst
vd
Ties
6 Vleugel
vd
Bink
7 Hout
van
Luuk
8 Hurkmans
Sjoerd
9 Schouten
Joran  
10 Locht
vd
Jelle
11 Trienekens
Hein
12 Donkers
Cas
13 Rovers
Tijn
14 Broek
vd
Merlijn

Naar boven

Volkel JO13-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Locht
vd
Jens Desiree Scharff
2 Doren
van
Teun Spiros Bozikis
3 Asseldonk
van
Dorus Stef Schepers
4 Locht
vd
Jur Dirk van Dun
5 Brand
vd
Tom Susan vd Boogaard
6 Timmers
Tijs  
7 Bozikis
Gharis  
8 Heijden
vd
Jens
9 Maasakkers
van
Kick
10 Salamon
Alan  
11 Verbakel
Thijs
12 Dijk
van
Wessel
13 Gevers
Ariyo
14 Berg
vd
Viggo

Naar boven

Volkel MO17-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Wetering
vd
Ribean Cindy Sturkenboom
2 Sleeuwen
van
Brenda John Sturkenboom
3 Zanden
vd
Sam Karin Toonen
4 Schonenberg
Benthe  
5 Hagelaars
Merle  
6 Groenewoud
Lisa
7 Dijk
van
Femke
8 Sturkenboom
Jade
9 Groot
de
Isa
10 Verhoeven
Elke
11 Donkers
Evie
12 Bozikis
Eleana
13 Verwegen
Fenne
14 Elzen
vd
Trix
15 Tijhof
Bridget

Naar boven

Volkel MO15-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Swinkels
Giese Corné van Dijk
2 Stevens
Juulke Astrid Arts
3 Asseldonk
van
Lianne Karel van Dijk
4 Doren
van
Milou Linda Tielemans
5 Bekkers
Floor Marilyn Kuijpers
6 Dijk
van
Nanne
7 Gevers
Alysia
8 Dijk
van
Susan
9 Arts
Kristel  
10 Cruijsen
vd
Sanne
11 Dijk
van
Maud
12 Groenewoud
Pien
13 Walle
vd
Diede
14 Kandelaar
vd
Loes
15 Swinkels
Feije
16 Hurkens
Juul

Naar boven

Volkel MO13-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Wester
Pleun Wilbert Nooijen
2 Goor
van
Evi John van Goor
3 Vissers
Joy Brenda van Sleeuwen
4 Beem
van
Janne Merle Hagelaars
5 Bosch
van
Renske Jade Sturkenboom
6 Nooijen
Bieke Pauline Vissers
7 Lankvelt
Riva Judith Wester
8 Elzen
vd
Puck  
9 Kok
Lisa  
10 Hooft
van
Sanne  

Naar boven

Volkel JO11-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Tiel
van
Daan Paul Daandels
2 Versluis
Robin Bram vd Locht
3 Daandels
Gies Teun Hoefs
4 Raijmakers
Faas  
5 Seegers
Toby  
6 Bosch
vd
Vince  
7 Kok
Guus
8 Berg
vd
Joeri
9 Berg
vd
Siem  
10 Groot
de
Jelle  

Naar boven

Volkel JO11-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Biemans
Niek volgt
2 Megens
Jay  
3 Brand
vd
Rick  
4 Locht
vd
Sil
5 Koel
Jort
6 Biemans
Wes
7 Brand
vd
Daan
8 Fleskens
Syb
9 Vervest
Tim
10 Bree
van
Luuk
11 Erp
van
Dean

Naar boven

Volkel MO11-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Bekkers
Anne Cecile Vloet
2 Selten
Evi Elke Verhoeven
3 Groot
de
Mila Willy Smits
4 Vervest
Lobke  
5 Verwegen
Kess  
6 Verhoeven
Mara
7 Smits
Kee
8 Dijk
van
Jennelieke

Naar boven

Volkel MO11-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Swinkels
Sare Janneke van Nuland
2 Hoeij
van
Lise Bart Arts
3 Wester
Sophie Michiel van Summeren
4 Visser
Kim Thomas Swinkels
5 Arts
Eef Susan vd Boogaard
6 Heijden
vd
Maud Linda van Hoeij
7 Nuland
van
Femke
8 Summeren
van
Anouk

Naar boven

Volkel JO9-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Timmers
Niene Martijn Verkuijlen
2 Verkuijlen
Sen Ted Seegers
3 Bijvelds
Joep Pieter vd Berg
4 Lelivelt
Tijn Paul School
5 Berg
vd
Jorn Bas vd Rijt
6 Rijt
vd
Hein Jan Lelivelt
7 Seegers
Tygo  
8 Swinkels
Thijm  

Naar boven

Volkel JO9-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Groot
de
Pim Erik van Maasakkers
2 Hoeij
van
Teun Wilco de Groot
3 Groot
de
Thijn Dennis vd Rijt
4 Rijt
vd
Rens  
5 Selten
Stijn
6 Boogaard
vd
Tijn
7 Summeren
van
Teun
8 Maasakkers
van
Tim

Naar boven

Volkel JO8-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Verhoeven
Tijn Tonnie vd Wijst
2 Groot
de
Stef Dirk vd Heuvel
3 Ebbers
Harm Mark Verhoeven
4 Fleskens
Juul
5 Goor
van
Sieme
6 Heuvel
vd
Alex
7 Beek
van
Ties
8 Broek
vd
Tijl

Naar boven

Volkel JO7-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Derks
Pieter Mathieu de Groot
2 Groot
de
Cas Rianne de Groot
3 Groot
de
Daan Erwin Derks
4 Timmers
Koen
5 Berg
vd
Siem

Naar boven

Volkel 5-jarigen

Naam
Voornaam Technische staf
1 Maasakkers
van
Lucas Ronnie Smulders
2 Groot
de
Mart Erik van Maasakkers
3 Lourenssen
Pepijn  
4 Hoeij
van
Daan  
5 Smulders
Lize  
6 Poel
vd
Olivia  
7 Katwijk
van
Lars  
8 Katwijk
van
Suze  
9 Raaijmakers
Milan geen lid
10 Schouten
Mels geen lid

Naar boven

.