Dinsdag, 17 oktober 2017 
Afgelastingen
17-10TrainingKeepers jeugd

.

Programma zondag 15 oktober

Volkel 1
Volkel 2
Volkel 3
Volkel 4
Volkel 5
Volkel 6
Volkel 7
Volkel 8
Volkel Vrouwen 1
Volkel Vrouwen 2
Programma volgende speeldag
Bijzonderheden
Jeugd

Olympia'18 - Volkel 1
Aanvang 14.30 uur
Bijeen 13.00 uur
Tomek Kuijpers
Rick van Hinthum
Robin van Cuijk
Stijn van Cuijk
Luuk vd Elzen
Rik Verwijst
Job van Oort
Bart Teeuwen
Jeroen vd Laar
Bram vd Locht
Thijmen de Ruijter
Gijs Verstraten
Tony vd Berg
Ruud Verstegen
Bob Linders
Tim vd Loo

Naar boven


Volkel 2 - HVCH 3
Aanvang 12.00 uur
Bijeen 11.00 uur
Tim vd Loo
Joep Verstegen
Stef Schepers
Thijs van Dun
Daan Wijdeven
Jan vd Rijt
Koen Verstraten
Gijs Verkuijlen
Sander vd Elzen
Koen Hoefnagel
Mark vd Berg
Bob vd Rijt
Bob Linders
Tom van Bergen

Naar boven


Udi'19 4 - Volkel 3
Uitgesteld naar dinsdag 17 oktober
Aanvang 20.00 uur
Bijeen 19.00 uur
Uitgesteld op
verzoek van Udi'19 4
Spelers worden zondag benaderd

Naar boven


Udi'19 9 - Volkel 4
Aanvang 12.00 uur
Bijeen 11.00 uur
Wim vd Locht
Theo Peerenboom
Robert Raaijmakers
Niels van Bergen
Harm vd Zanden
Paul School
Paul Derks
Arnold Pluk
Mike van Asseldonk
Kevin van Asseldonk
Bart van Lamoen
Dirk van Dun
Jan Schouten
Lars Bongers
Tijn Hutjens

Naar boven


Erp 10 - Volkel 5
Aanvang 12.00 uur
Bijeen 09.30 uur
Maarten Derks
Herman Derks
Stefan van Maasakkers
Mark Verhoeven
Selim Ilhan
Ronny Smulders
Martijn Verkuijlen
Mike vd Burgt
Paul Pennings
Marcel vd Bergh
Teun van Bakel
Edwin Hermkens
Harm Banken
Bart vd Wijst
Joost Kuipers
Nick Zwaans

Naar boven


Volkel 6 - FC de Rakt 4
Aanvang 09.30 uur
Bijeen 09.00 uur
Tom Vogels
Dick vd Wijst
Ivo Wouters
Wout Cobussen
Jasper Schonenberg
Niek van Sleeuwen
Pim Hoefnagel
René Peeerenboom
Robin vd Linden
Tiny Hoefnagel
Alwin Arts
Bart Bongers
Joän vd Zanden
Paul Herrmans
Edwin Verbruggen
Juul Silverenberg
Gijs vd Zanden

Naar boven


Volkel 7 - Boerdonk 4
Aanvang 10.00 uur
Bijeen 09.30 uur
Wilco van Nuland
Martijn van Dijk
Ruud van Nuland
Stefan Raaijmakers
Sander Dortmans
Max Hendriks
Martijn vd Elzen
Kamil Jaskiewicz
Mark Smulders
Stan van Dijk
Stefan Coppens
Rick Dortmans
Roel van Tiel
Max vd Wiel

Naar boven


WHV 4 - Volkel 8
Aanvang 12.00 uur
Bijeen 11.00 uur
Marvin Schonenberg
Paul de Waal
Twan vd Zanden
Mike van Hinthum
Bas Verkuijlen
Jens van Bommel
Rob van Sleeuwen
Dave Robben
Joris van Lankveld
Dyon Meijer
Joep van Driel
Ernst de Vroomen
Koen vd Maazen
Luuk van Bommel

Naar boven


Mariahout Vr1 - Volkel Vr1
Aanvang 11.00 uur
Bijeen 09.30 uur
Britt van Hooff
Lynn van Hooff
Agnieszka Kuijpers
Bo van Hal
Meggie Biemans
Femke vd Zanden
Lieke vd Rijt
Taylor Rojer
Maud Peters
Fieke Bos
Jaimy Waals
Silke Bongers
Karin van Sleeuwen
Karen Verstegen

Naar boven


Volkel Vr2 - Juliana Mill Vr2
Aamvang 13.00 uur
Bijeen 12.00 uur
Britt van Hooff
Gwen van Dijck
Sharon Peters
Tessa Peters
Elke Hurkmans
Ivet Lourenssen
Birgit Lourenssen
Pleun vd Sangen
Laura Tielemans
Danique Santegoets
Linda Tielemans
Senne Bos

Naar boven


Zondag 22 oktober Aanvang
Nijnsel 1 - Volkel 1 14.30 uur
Volkel 2 vrij
Volkel 3 vrij
Volkel 4 - Avesteyn 3 10.00 uur
Volkel 5 - FC Uden 6 10.00 uur
FC Uden 4 - Volkel 6 14.00 uur
Volkel 7 vrij
Volkel 8 vrij
Volkel Vr1 vrij
DSV Vr1 - Volkel Vr2 11.00 uur
Dinsdag 24 oktober Aanvang
Volkel 4 - Blauw Geel'38 11 (b) 19.30 uur
SES Vr1 - Volkel Vr1 (b) 19.30 uur

Naar boven


.