Donderdag, 19 april 2018 
Afgelastingen
Geen afgelastingen.

.

Indelingen jeugdafdeling seizoen 2017-2018

Bij JO19-1,2,3, JO17-1,2 en JO15-1,2 kan de verdeling voor en tijdens de bekerwedstrijden worden aangepast ivm voorlopige selecties.
Na de beker wedstrijden wordt de definitieve selectie bekend gemaakt. Dit gaat in overleg tussen trainers/leiders en jeugd technische commissie.

Volkel JO19-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Verhoeven   Vince René van Schijndel
2 Robben   Roy Roy van Hinthum
3 Burgt vd Tom Stan Hurkmans
4 Jilesen   Bodie Rob Verhoeven
5 Reijnen   Jarni Koen Verstraten
6 Veldhuisen   Dani
7 Smits   Roel
8 Maazen vd Luuk
9 Daandels   Lars
10 Verhoeven   Teun
11 Hermkens   Rick  
12 Sleeuwen van Niels
13 Deursen van Dennis
14 Klein de Just

Naar boven

Volkel JO19-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Sangen
vd
Bram Pieter Peerenboom
2 Lourenssen
Freek Arnold Pluk
3 Peerenboom
Daan Etienne vd Broek
4 Meeuwesen
Jim Freddy Boersma
5 Jonkers
Mika
6 Cissen
Ruud
7 Heertum
van
Sven
8 Hendriks
Niels
9 Lankveld
van
Joep
10 Dortmans
Jelle  
11 Raaijmakers
Raymon
12 Schellekens
Teun
13 Boersma
Jeroen

Naar boven

Volkel JO19-3

Naam
Voornaam Technische staf
1 Nooijen
Mika René Peerenboom
2 Prinssen
Giel Mark School
3 Lavieren
van
Paskal tijdelijk rustend lid
4 Peerenboom
Pepijn
5 Daandels
Juul
6 Raaijmakers
Luuk
7 Rijn
van
Bram
8 L'Ortye
Teun
9 Elzen
vd
Ted  
10 Hoefs
Gijs
11 Verhoogh
Giel
12 Heijden
vd
Bjorn
13 Huvenaars
Bram
14 Pennings
Nick

Naar boven

Volkel JO17-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Lankveld
van
Teus Willy Smits
2 Hooft
van
Jesse Mark Smulders
3 Bongers
Stan Bob vd Wijst
4 Dijkink
Loek Gijs Verstraten
5 Jilesen
Fenno Rick van Amsterdam
6 Doren
van
Tycho
7 Ilhan
Dustin
8 Schouten
Jesse
9 Kandelaar
vd
Bart
10 Goor
van
Rick
11 Hermkens
Jelle
12 Niessen
Wikke
13 Krol
Casper
14 Peerenboom
Jorrit
15 Heijden
vd
Lars

Naar boven

Volkel JO17-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Görgec
Jelal Marco Verwegen
2 Verwegen
Tijs Wout Schepers
3 Schepers
Randy Ivo Wouters
4 Peerenboom
Pleun Ruud vd Bogert
5 Cissen
Tom Pim Hoefnagel
6 Duinhoven
van
Harm
7 Locht
vd
Max
8 Kempkens
Maik
9 Doren
van
Jelle
10 Minten
Thomas
11 Daandels
Niek

Naar boven

Volkel JO15-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Hermans
Rik Jordy van Boxtel
2 Verwegen
Jort Wim vd Locht
3 Locht
vd
Loek Marcel Hermans
4 Schonenberg
Petter  
5 Versluis
Christian
6 Kempen
van
Bart
7 Schouten
Jacco
8 Niessen
Pelle
9 Kok
Tom
10 Locht
vd
Willem
11 Berg
vd
Wessel
12 Diessen
van
Gijs  
13 Stevens
Luuk

Naar boven

Volkel JO15-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Geurts
Bart Wilco van Nuland
2 Beem
van
Gijs Bas Raaijmakers
3 Trawally
Bassman Martijn van Dijk
4 Bosch
Ties  
5 Duinhoven
van
Niels
6 Lourenssen
Pim
7 Maasakkers
Sem
8 Minten
Loek
9 Nuland
van
Luuk
10 Donkers
Marijn
11 Summeren
van
Jur
12 Schepers
Jurgen
13 Raymakers
Tijs
14 Maes
Sepp

Naar boven

Volkel JO13-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Versluis
Niels Rob Schouten
2 Ilhan
Yasin Twan Rovers
3 Locht
vd
Tygo Piet Donkers
4 Wijst
vd
Lars
5 Wijst
vd
Ties
6 Vleugel
vd
Bink
7 Hout
van
Luuk
8 Hurkmans
Sjoerd
9 Schouten
Joran  
10 Locht
vd
Jelle
11 Trienekens
Hein
12 Donkers
Cas
13 Rovers
Tijn
14 Broek
vd
Merlijn

Naar boven

Volkel JO13-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Locht
vd
Jens Desiree Scharff
2 Doren
van
Teun Spiros Bozikis
3 Asseldonk
van
Dorus Stef Schepers
4 Locht
vd
Jur Dirk van Dun
5 Brand
vd
Tom Susan vd Boogaard
6 Timmers
Tijs  
7 Bozikis
Gharis  
8 Heijden
vd
Jens
9 Maasakkers
van
Kick
10 Verbakel
Thijs
11 Dijk
van
Wessel
12 Gevers
Ariyo
13 Berg
vd
Viggo

Naar boven

Volkel MO17-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Wetering
vd
Ribean Cindy Sturkenboom
2 Sleeuwen
van
Brenda John Sturkenboom
3 Zanden
vd
Sam Karin Toonen
4 Schonenberg
Benthe Peter Hagelaars
5 Hagelaars
Merle  
6 Groenewoud
Lisa
7 Dijk
van
Femke
8 Sturkenboom
Jade
9 Groot
de
Isa
10 Verhoeven
Elke
11 Donkers
Evie
12 Bozikis
Eleana
13 Verwegen
Fenne
14 Elzen
vd
Trix
15 Tijhof
Bridget

Naar boven

Volkel MO15-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Swinkels
Giese Corné van Dijk
2 Stevens
Juulke Astrid Arts
3 Asseldonk
van
Lianne Karel van Dijk
4 Doren
van
Milou Linda Tielemans
5 Bekkers
Floor Marilyn Kuijpers
6 Dijk
van
Nanne
7 Gevers
Alysia
8 Arts
Kristel  
9 Cruijsen
vd
Sanne
10 Dijk
van
Maud
11 Groenewoud
Pien
12 Walle
vd
Diede
13 Kandelaar
vd
Loes
14 Swinkels
Feije
15 Hurkens
Juul

Naar boven

Volkel MO13-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Wester
Pleun Wilbert Nooijen
2 Goor
van
Evi John van Goor
3 Vissers
Joy Brenda van Sleeuwen
4 Beem
van
Janne Merle Hagelaars
5 Bosch
van
Renske Jade Sturkenboom
6 Nooijen
Bieke Pauline Vissers
7 Lankvelt
Riva Judith Wester
8 Elzen
vd
Puck  
9 Kok
Lisa  
10 Hooft
van
Sanne  

Naar boven

Volkel JO11-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Tiel
van
Daan Paul Daandels
2 Versluis
Robin Bram vd Locht
3 Daandels
Gies Teun Hoefs
4 Raijmakers
Faas  
5 Seegers
Toby  
6 Bosch
vd
Vince  
7 Kok
Guus
8 Berg
vd
Joeri
9 Berg
vd
Siem  
10 Groot
de
Jelle  

Naar boven

Volkel JO11-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Biemans
Niek volgt
2 Megens
Jay  
3 Brand
vd
Rick  
4 Locht
vd
Sil
5 Koel
Jort
6 Biemans
Wes
7 Brand
vd
Daan
8 Fleskens
Syb
9 Vervest
Tim
10 Bree
van
Luuk
11 Erp
van
Dean

Naar boven

Volkel MO11-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Bekkers
Anne Cecile Vloet
2 Selten
Evi Elke Verhoeven
3 Groot
de
Mila Willy Smits
4 Vervest
Lobke  
5 Verwegen
Kess  
6 Verhoeven
Mara
7 Smits
Kee
8 Dijk
van
Jennelieke

Naar boven

Volkel MO11-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Swinkels
Sare Janneke van Nuland
2 Hoeij
van
Lise Bart Arts
3 Wester
Sophie Michiel van Summeren
4 Visser
Kim Thomas Swinkels
5 Arts
Eef Susan vd Boogaard
6 Heijden
vd
Maud Linda van Hoeij
7 Nuland
van
Femke
8 Summeren
van
Anouk
9 Groot
de
Anne

Naar boven

Volkel JO9-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Timmers
Niene Martijn Verkuijlen
2 Verkuijlen
Sen Ted Seegers
3 Bijvelds
Joep Pieter vd Berg
4 Lelivelt
Tijn Paul School
5 Berg
vd
Jorn Bas vd Rijt
6 Rijt
vd
Hein Jan Lelivelt
7 Seegers
Tygo  
8 Swinkels
Thijm  

Naar boven

Volkel JO9-2

Naam
Voornaam Technische staf
1 Groot
de
Pim Erik van Maasakkers
2 Hoeij
van
Teun Wilco de Groot
3 Groot
de
Thijn Dennis vd Rijt
4 Rijt
vd
Rens  
5 Selten
Stijn
6 Boogaard
vd
Tijn
7 Summeren
van
Teun
8 Maasakkers
van
Tim

Naar boven

Volkel JO8-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Verhoeven
Tijn Tonnie vd Wijst
2 Groot
de
Stef Dirk vd Heuvel
3 Ebbers
Harm Mark Verhoeven
4 Fleskens
Juul
5 Goor
van
Sieme
6 Heuvel
vd
Alex
7 Broek
vd
Tijl
8 Corenelissen
Jens

Naar boven

Volkel JO7-1

Naam
Voornaam Technische staf
1 Derks
Pieter Mathieu de Groot
2 Groot
de
Cas Rianne de Groot
3 Groot
de
Daan Erwin Derks
4 Timmers
Koen
5 Berg
vd
Siem
6 Raymakers
Milan

Naar boven

Volkel 5-jarigen

Naam
Voornaam Technische staf
1 Maasakkers
van
Lucas Ronnie Smulders
2 Groot
de
Mart Erik van Maasakkers
3 Hoeij
van
Daan  
4 Smulders
Lize  
5 Poel
vd
Olivia  
6 Katwijk
van
Lars  
7 Katwijk
van
Suze  

Naar boven

.