Donderdag, 19 april 2018 
Afgelastingen
Geen afgelastingen.

.

Programma zondag 15 april

Volkel 1
Volkel 2
Volkel 3
Volkel 4
Volkel 5
Volkel 6
Volkel 7
Volkel 8
Volkel Vrouwen 1
Volkel Vrouwen 2
Programma volgende speeldag
Bijzonderheden
Jeugd

Boekel Sport 1 - Volkel 1
Aanvang 14.30 uur
Bijeen 13.00 uur
Tomek Kuijpers
Ruud Verstegen
Bram vd Locht
Rik Verwijst
Thijmen de Ruijter
Gijs Verstraten
Tony vd Berg
Luuk Riepe
Luuk vd Elzen
Bob Linders
Niels van Oort
Dennis vd Burgt
Robin van Cuijk
Stijn van Cuijk
Tim vd Loo

Naar boven


EVVC 2 - Volkel 2
Aanvang 11.00 uur
Bijeen 09.30 uur
Tim vd Loo
Bart Teeuwen
Gijs Verkuijlen
Joep Verstegen
Thijs van Dun
Sander vd Elzen
Jan vd Rijt
Bob vd Rijt
Mark vd Berg
Koen Hoefnagel
Roy van Hinthum
Teun Pennings
Rick van Hinthum
Job van Oort

Naar boven


Volkel 3 - Nijnsel 3
Aanvang 12.00 uur
Bijeen 11.00 uur
Mike van Eenbergen
Wilco de Groot
Jery Dekkers
Kenny van Hal
Tom Riepe
Daan Wijdeven
Jens Bos
Mitch van Tiel
Tim Verbruggen
Karim vd Broek
Wout Schepers
Rick van Amsterdam
Jan Schouten
Koen Verstraten

Naar boven


Juliana Mill 4 - Volkel 4
Aanvang 10.00 uur
Bijeen 09.00 uur
Wim vd Locht
Niels van Bergen
Dirk van Dun
Ad Kuijpers
Theo Peerenboom
Robert Raaijmakers
Arnold Pluk
Lars Bongers
Paul Derks
Tijn Hutjens
Kevin van Asseldonk
Geert vd Zanden
Bart van Lamoen
Bas vd Rijt
Paul School

Naar boven


Gemert 10 - Volkel 5
Aanvang 10.00 uur
Bijeen 08.45 uur
Maarten Derks
Herman Derks
Marcel vd Bergh
Ruud vd Bogert
Pieter vd Berg
Erik van Maasakkers
Joost Kuipers
Mark Verhoeven
Selim Ilhan
Bart vd Wijst
Martijn Verkuijlen
Ronny Smulders
Paul Pennings
Edwin Hermkens
Mike vd Burgt
Teun van Bakel

Naar boven


Volkel 6 - Boerdonk 3
Aanvang 09.30 uur
Bijeen 09.00 uur
Tom Vogels
René Peerenboom
Alwin Arts
Martijn den Dekker
Wout Cobussen
Robin vd Linden
Dick vd Wijst
Dirk vd Berg
Bas Baaten
Bart Bongers
Harm Banken
Niek van Sleeuwen
Ivo Wouters
Jasper Schonenberg
Nick Zwaans

Naar boven


Volkel 7 - Handel 4
Aanvang 10.00 uur
Bijeen 09.30 uur
Wilco van Nuland
Martijn van Dijk
Max Hendriks
Kamil Jaskiewicz
Thomas vd Bosch
Stefan Raaijmakers
Stefan Coppens
Sander Dortmans
Stan van Dijk
Jurre van Dijck
Rick Dortmans
André Koenen
Roel van Tiel
Mark Smulders
Martijn vd Elzen

Naar boven


Boekel Sport 5 - Volkel 8
Aanvang 12.00 uur
Bijeen 11.00 uur
Marvin Schonenberg
Jens van Bommel
Luuk van Bommel
Jeroen van Boxtel
Stefan van Dooren
Mike van Hinthum
Dyon Meijer
Rob van Sleeuwen
Joep van Driel
Joost vd Heijden
Twan vd Zanden
Lars Verhoogh
Bas Verkuijlen
Tim vd Bosch

Naar boven


Volkel Vr1 - Rhode Vr1
Aanvang 10.00 uur
Bijeen 09.00 uur
Britt van Hooff
Laura Tielemans
Sharon Peters
Famke Arts
Agnieszka Kuijpers
Karin van Sleeuwen
Meggie Biemans
Yvet Lourenssen
Tessa Peters
Bo van Hal
Senne Bos
Jamy Waals
Birgit Lourenssen
Maud Peters
Danique Santegoets

Naar boven


Donderdag 19 april Aanvang
Volkel 4 - Udi'19 9 20.00 uur
Volkel Vr1 - Mariahout Vr1 20.00 uur
Zondag 22 april Aanvang
Vianen Vooruit 1 - Volkel 1 14.30 uur
Volkel 2 - Nooit Gedacht 2 12.00 uur
FC Uden 2 - Volkel 3 12.00 uur
Volkel 4 - Erp 4 10.00 uur
Volkel 5 - FC de Rakt 5 10.00 uur
Volkel 6 - Erp 8 09.30 uur
Menos 3 - Volkel 7 11.00 uur
FC Uden 5 - Volkel 8 10.00 uur
Erp Vr1 - Volkel Vr1 10.00 uur

Naar boven


.